Özel Bilge Alp Ortaokulu 2015/2016 Öğretim Yılı Yıl Sonu Gösterileri

Öğrencilerimizin hazırladıkları replikler, dans gösterileri, şiir dinletileri, cupsong gösterisi, İngilizce-Fransızca koro, melodika korosu ve diğer gösterilerle sunulan ‘Okulumuz Yıl Sonu Gösterileri‘; Kelebek Park Salonu’nda gerçekleştirilmiştir. Bu güzel geceye emeği geçen tüm hocalarımız, öğrencilerimiz, velilerimiz bilhassa 5-C sınıfı öğrencilerimizden Abdullah KAYIKÇI’nın velileri Mustafa&Satı KAYIKÇI ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Gösteri albümleri ve videolara bu sayfadan ulaşabilirsiniz. İlgili Videolar […]

19 Mayıs Pikniğimiz ve Uçurtma Şenliği Aktivitesi

Öğrenci, veli ve öğretmenlerimizle beraber 19 Mayıs 2016 Perşembe günü piknik ve uçurtma şenliği gerçekleştirdik.”En İyi Uçurtma Ödülü” yıl sonu gösterilerinde verilecektir.

2016/2017 Eğitim-Öğretim Yılı Ekim Ayı Öğrencisi

YÜKLENİYOR…Okulumuzda her ay derslerdeki davranışları, gayretleri ve ders dışındaki örnek davranışları göz önüne alınarak öne çıkan öğrenciler belirleniyor.

5. sınıflar “Ondalıklı sayı, yüzde ve kesir ilişkisi” konusu etkinliği

5/B sınıfı öğrencilerimizin Fransızca dersi ‘Milletleri Öğreniyorum’ konusu etkinlikleri

5-B sınıfı öğrencilerimiz; Fransızca dersi “Milletleri Öğreniyoruz” konusunda, arkadaşlarına Fransızca olarak tanıttıkları milletlerin yerel kıyafetlerine büründüler.